ÖZEL PENDİK HOSPİTAL İLE SAĞLIK HİZMETLERİNDE ÜYELERİMİZE ÖZEL İNDİRİM ANLAŞMASI İMZALANDI.

Derneğimiz İSAHED ile  Özel Pendik Hospital Hastanesi arasında İSAHED üyesi olan Aile Sağlığı Çalışanlarına yönelik  indirim anlaşması imzalandı.Bu anlaşma gereği İSAHED üyeleri; ÖZEL PENDİK HOSPİTAL Hastanesinden faydalanabileceklerdir.Yapılan anlaşmaya göre;

3.SÖZLEŞMENİN KAPSAMI

3.1.FİRMA/KURUM çalışanları ve çalışanların bakmakla yükümlü oldukları birinci derece yakınları (Eş,Çocuk,Anne,Baba) için bu sözleşme geçerlidir.

3.2.İndirim Uygulamaları için kişiler FİRMA/KURUM'a ait tanıtım kartlarını,kimlik kartlarını,kimlik belgesini,muayene öncesi ibraz etmeleri gerekmektedir.

3.3.HASTANE

-Ayaktan tedavilerde(tıbbı malzeme,ilaç hariç)FİRMA/KURUM çalışanlarına  muayenelerde %100 ,Tetkiklerde %50 birinci derece yakınlarına Muayenede %50-Tetkiklerde %25

-Yatarak tedavilerde (tıbbı malzeme,ilaç hariç)FİRMA/KURUM çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına %15 indirim uygulayacaktır.

-Beslenme ve Diyet bölümünde  %15 indirim uygulanacaktır.

-Diş bölümünde %10 indirim uygulanacaktır.

-Gönderilen hastalarda muayenelerde  %25 Tetkiklerde %15 uygulanacaktır.

-Kampanya dönemlerinde kampanya  yapılan uygulamalar indirim dışındadır.

3.5.SGK adına tahsil edilen muayene  v.b. katılım payları  sözleşme süresünce tahsil edilecektir.

3.6.Pendik Hospital'in cari fiyatları yıl içerisinde /sonunda değişebilir.Böyle bir durum olduğunda değişen fiyatlar üzerinden indirim oranları uygulanabilir.

3.7.Satın alınacak sağlık hizmet bedeli hasta tarafından  Nakit veya Kredi kartı ile ödenecektir.

3.8.HASTANE,web sitesi ve tanıtım malzemelerinde anlaşma yapılan FİRMA/KURUM'un ismini Anlaşmalı Kurumlar listesinde yayınlama hakkında sahiptir.

3.9. HASTANE,FİRMA/KURUM için düzenlemiş olduğu  kampanya ve organizasyonları,FİRMA/KURUM'un  sağlamış olduğu iletişim araçları(elektronik,posta,afiş,broşür) ile duyurabilir.

5.0.BAŞLAMA TARİHİ VE SÜRESİ

5.1.Bu sözleşme iki kurum arasında özel olarak oluşturulmuş,1 sayfa 5 maddeden oluşmaktadır.İşbu sözleşme 14/03/2019 tarihinde başlamak üzere 1 yıl olarak tanzim ve imza edilmiştir.Sözleşme süresinin bitiminden en az 15 gün önce taraflar szöleşmeyi yenilemek için biraraya geleceklerdir.

 

 

İsahed Anket

Sitemizi Beğendiniz mi ?
 

İsahed Reklam

Reklam

Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün252
mod_vvisit_counterDün333
mod_vvisit_counterBu Hafta1883
mod_vvisit_counterBu Ay6819
mod_vvisit_counterTüm Zamanlar438832